Cyberion komputery kontakt
cyberion komputery strony internetowe
»  Moje konto  
»  Zawartość koszyka  
»  Zamówienie   
CYBERION KOMPUTERY
zestawy komputerowe zestawy komputerowe Laptopy, notebooki
Produktów w koszyku: 0 Zawartość koszyka
Wartość: 0,00 zł
  Start » Światłowody » Akcesoria Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
  —  
wyszukiwanie zaawansowane
Aktualności
TABLICE INTERAKTYWNE
Zapraszamy do naszego serwisu komputerów i laptopów.
UWAGA !!!
Cyberion sponsorem Bachanaliów 2014!
Akcesoria
Pokaż: 
Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 
 Foto   Nazwa+   Cena   Koszyk 
Alantec Adapter światłowodowy MM SC duplex
 Alantec Adapter światłowodowy MM SC duplex  3,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta FOA-SC-MMD Wtyk A SC Wtyk B SC Kolor główny Biały 
 Alantec Adapter światłowodowy MM SC duplex  3,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta FOA-SC-MMD Kolor główny Biały, Czarny Wtyk A SC, Duplex LC Wtyk B SC Długość kabla Brak danych Orientacyjna waga brutto 7g ... 
Moduł HP J9733A
 Moduł HP J9733A  1077,00 zł

Kod producenta J9733A Typ produktu Moduły 
Moduł SFP Extralink EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/15
 Moduł SFP Extralink EXTRALINK SFP 1.25G WDM ...  89,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/15 Typ produktu Moduły SFP Prędkość transmisji danych 1,25 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 1-3 km Typ modułu SFP Rodzaj ... 
Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 
Reklama


Dołącz do nas na facebooku i powiadom nas przy dowolnym zakupie a za każdym razem otrzymasz upominek gratis ! Ponadto weźmiesz udział w losowaniu nagród !