Cyberion komputery kontakt
cyberion komputery strony internetowe
»  Moje konto  
»  Zawartość koszyka  
»  Zamówienie   
CYBERION KOMPUTERY
zestawy komputerowe zestawy komputerowe Laptopy, notebooki
Produktów w koszyku: 0 Zawartość koszyka
Wartość: 0,00 zł
  Start » Światłowody » Akcesoria Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
  —  
wyszukiwanie zaawansowane
Aktualności
TABLICE INTERAKTYWNE
Zapraszamy do naszego serwisu komputerów i laptopów.
UWAGA !!!
Cyberion sponsorem Bachanaliów 2014!
Akcesoria
Pokaż: 
Wyświetlanie od 1 do 5 (z 5 pozycji) Stron:  1 
 Foto   Nazwa+   Cena   Koszyk 
Alantec Adapter światłowodowy MM SC duplex
 Alantec Adapter światłowodowy MM SC duplex  3,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta FOA-SC-MMD Rodzaj Adapter / splitter Wtyk A SC Wtyk B SC Kolor główny Biały 
Alantec Adapter światłowodowy MM SC duplex
 Alantec Adapter światłowodowy MM SC duplex  3,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta FOA-SC-MMD Rodzaj Adapter / splitter Wtyk A SC Wtyk B SC Kolor główny Biały 
HP kabel do stackowania - 2920 (J9734A) 0,5m
 HP kabel do stackowania - 2920 (J9734A) 0,5m  368,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta J9734A Typ akcesorium Kabel Długość kabla 0,50 m Kolor główny Czarny 
HP moduł do stackowania - 2 porty HP 2920 (J9733A)
 HP moduł do stackowania - 2 porty HP 2920 ...  1077,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta J9733A Typ produktu Moduły Typ akcesorium Moduł 
Wkładki SFP EXTRALINK 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3KM SC - komplet
 Wkładki SFP EXTRALINK 1.25G WDM 1310/1550NM SM ...  89,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/15 Typ produktu Moduły SFP Prędkość transmisji danych 1,25 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 1-3 km Typ modułu SFP Rodzaj ... 
Wyświetlanie od 1 do 5 (z 5 pozycji) Stron:  1 
Reklama


Dołącz do nas na facebooku i powiadom nas przy dowolnym zakupie a za każdym razem otrzymasz upominek gratis ! Ponadto weźmiesz udział w losowaniu nagród !