Cyberion komputery kontakt
cyberion komputery strony internetowe
»  Moje konto  
»  Zawartość koszyka  
»  Zamówienie   
CYBERION KOMPUTERY
zestawy komputerowe zestawy komputerowe Laptopy, notebooki
Produktów w koszyku: 0 Zawartość koszyka
Wartość: 0,00 zł
  Start » Światłowody » Akcesoria Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
  —  
wyszukiwanie zaawansowane
Aktualności
TABLICE INTERAKTYWNE
Zapraszamy do naszego serwisu komputerów i laptopów.
UWAGA !!!
Cyberion sponsorem Bachanaliów 2014!
Akcesoria
Pokaż: 
Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 
 Foto   Nazwa+   Cena   Koszyk 
Adapter    A-LAN FOA-SC-MMD FOA-SC-MMD
 Adapter A-LAN FOA-SC-MMD FOA-SC-MMD  3,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta FOA-SC-MMD Typ produktu Adaptery Wtyk A SC Wtyk B SC Kolor główny Biały 
 Alantec Adapter światłowodowy MM SC duplex  3,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta FOA-SC-MMD Kolor główny Biały, Czarny Wtyk A SC, Duplex LC Wtyk B SC Długość kabla Brak danych Orientacyjna waga brutto 7g ... 
Moduł    Extralink  EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/15
 Moduł Extralink EXTRALINK SFP 1.25G WDM ...  89,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/15 Typ produktu Moduły Rodzaj SFP Prędkość transmisji danych 1,25 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 1-3 km Rodzaj transmisji ... 
Moduł  2-portowe  HP  J9733A
 Moduł 2-portowe HP J9733A  1077,00 zł

Kod Producenta J9733A Orientacyjna waga brutto 467g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 4szt. Typ produktu Moduły 
Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 
Reklama


Dołącz do nas na facebooku i powiadom nas przy dowolnym zakupie a za każdym razem otrzymasz upominek gratis ! Ponadto weźmiesz udział w losowaniu nagród !