Cyberion komputery kontakt
cyberion komputery strony internetowe
»  Moje konto  
»  Zawartość koszyka  
»  Zamówienie   
CYBERION KOMPUTERY
zestawy komputerowe zestawy komputerowe Laptopy, notebooki
Produktów w koszyku: 0 Zawartość koszyka
Wartość: 0,00 zł
  Start » Konwertery » Konwertery, Transceiver Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
  —  
wyszukiwanie zaawansowane
Aktualności
TABLICE INTERAKTYWNE
Zapraszamy do naszego serwisu komputerów i laptopów.
UWAGA !!!
Cyberion sponsorem Bachanaliów 2014!
Konwertery, Transceiver
Pokaż: 
Wyświetlanie od 1 do 15 (z 77 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
 Foto   Nazwa+   Cena   Koszyk 
D-LINK DEM-211 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transc
 D-LINK DEM-211 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transc  468,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta DEM-211 Orientacyjna waga brutto 60g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 60g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
D-LINK DEM-310GT 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
 D-LINK DEM-310GT 1-port Mini-GBIC SFP to ...  319,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta DEM-310GT Porty LAN Nie dotyczy Kolor główny Srebrny Waga 67 g Dodatkowe informacje Hot-plug 
D-LINK DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver
 D-LINK DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre ...  231,00 zł

Kod producenta DEM-311GT Funkcje switcha Montaż do podłoża Kolor główny Srebrny 
EXTRALINK MODUŁY SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SINGLE MODE 3KM SC KOMPLET 2SZT
 EXTRALINK MODUŁY SFP 1.25G WDM 1310/1550NM ...  95,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta EX.2220 Prędkość transmisji danych 1,25 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 1-3 km Typ modułu SFP Rodzaj transmisji danych Single-Mode Rodzaj duplexu ... 
Konwerter 10/100/1000Base-T - SFP Planet GT-805A
 Konwerter 10/100/1000Base-T - SFP Planet GT-805A  227,00 zł

Funkcje switcha Zarządzalny Obsługa PoE Nie Porty LAN 1x 10/100/1000Mbps Kolor główny Czarny Waga 200 g 
PLANET ( FST-801 ) Konwerter 10/100BaseTX <=> 100BaseFX / ST / Multi-Mode / Max. 2km /
 PLANET ( FST-801 ) Konwerter 10/100BaseTX <=> ...  258,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta FST-801 Orientacyjna waga brutto 530g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 20szt. 
PLANET ( FST-802 ) Konwerter 10/100BaseTX <=> 100BaseFX / SC / Multi-Mode / Max. 2km /
 PLANET ( FST-802 ) Konwerter 10/100BaseTX <=> ...  243,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta FST-802 Orientacyjna waga brutto 506g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 0szt. 
PLANET ( FT-801 ) Konwerter 10/100BaseT <=> 100BaseFX / ST / Multi-Mode / Max. 2 km /
 PLANET ( FT-801 ) Konwerter 10/100BaseT <=> ...  210,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta FT-801 Liczba portów RJ-45 1 x RJ-45 Kolor główny Czarny Szerokość 97 mm Wysokość 26 mm Głębokość 69 mm 
PLANET ( FT-802 ) Konwerter 10/100Base T <=> 100Base FX / SC / Multi-Mode / Max. 2 km /
 PLANET ( FT-802 ) Konwerter 10/100Base T <=> ...  199,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta FT-802 Liczba portów RJ-45 1 x RJ-45 Kolor główny Czarny Szerokość 97 mm Wysokość 26 mm Głębokość 69 mm 
PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT <=> 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /
 PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT <=> ...  192,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta FT-802S15 Liczba portów RJ-45 1 x RJ-45 Kolor główny Czarny Szerokość 70 mm Wysokość 26 mm Głębokość 97 mm 
PLANET ( FT-803 ) Konwerter 10/100Base T <=> 100Base FX /MTRJ/ Multi-Mode / Max. 2 km /
 PLANET ( FT-803 ) Konwerter 10/100Base T <=> ...  555,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta FT-803 Orientacyjna waga brutto 0g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 20szt. 
PLANET ( FT-905A ) Konwerter 10/100BaseT <=> 100Base FX / SFP /
 PLANET ( FT-905A ) Konwerter 10/100BaseT <=> ...  205,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta FT-905A Orientacyjna waga brutto 483g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 483g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
PLANET ( FTP-802 ) Konwerter 10/100Base T <=> 100Base FX / SC / Multi-Mode / Max. 2 km / PoE /
 PLANET ( FTP-802 ) Konwerter 10/100Base T <=> ...  311,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta FTP-802 Orientacyjna waga brutto 520g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 0szt. 
PLANET ( FTP-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT <=> 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km / PoE /
 PLANET ( FTP-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT <=> ...  351,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta FTP-802S15 Orientacyjna waga brutto 529g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 20szt. 
PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT <=> 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /
 PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT <=> ...  278,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta GT-802 Liczba portów RJ-45 1 x RJ-45 Kolor główny Czarny 
Wyświetlanie od 1 do 15 (z 77 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
Reklama


Dołącz do nas na facebooku i powiadom nas przy dowolnym zakupie a za każdym razem otrzymasz upominek gratis ! Ponadto weźmiesz udział w losowaniu nagród !