Cyberion komputery kontakt
cyberion komputery strony internetowe
»  Moje konto  
»  Zawartość koszyka  
»  Zamówienie   
CYBERION KOMPUTERY
zestawy komputerowe zestawy komputerowe Laptopy, notebooki
Produktów w koszyku: 0 Zawartość koszyka
Wartość: 0,00 zł
  Start » Konwertery » Konwertery, Transceiver Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
  —  
wyszukiwanie zaawansowane
Aktualności
TABLICE INTERAKTYWNE
Zapraszamy do naszego serwisu komputerów i laptopów.
UWAGA !!!
Cyberion sponsorem Bachanaliów 2014!
Konwertery, Transceiver
Pokaż: 
Wyświetlanie od 1 do 15 (z 82 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
 Foto   Nazwa+   Cena   Koszyk 
Cisco MGBLX1 LX Mini-GBIC SFP
 Cisco MGBLX1 LX Mini-GBIC SFP  524,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta MGBLX1 Rodzaj SFP Prędkość transmisji danych 1 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 10 km Rodzaj transmisji danych Single-Mode Złącze wyjściowe ... 
D-LINK DEM-310GT 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
 D-LINK DEM-310GT 1-port Mini-GBIC SFP to ...  319,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta DEM-310GT Porty LAN Nie dotyczy Kolor główny Srebrny Waga 67 g Rodzaj wtyczki sieciowej Brak danych Rodzaj zasilania Brak danych ... 
D-LINK DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver
 D-LINK DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre ...  232,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta DEM-311GT Funkcje switcha Montaż do podłoża Kolor główny Srebrny Rodzaj wtyczki sieciowej Brak danych Rodzaj zasilania Brak danych 
EXTRALINK MODUŁ SFP 1.25G 1310NM 20KM SINGLE MODE DDM
 EXTRALINK MODUŁ SFP 1.25G 1310NM 20KM SINGLE ...  40,00 zł

Kod producenta EX.2183 Rodzaj SFP Prędkość transmisji danych 1,25 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 20 km Rodzaj transmisji danych Single-Mode Rodzaj duplexu ... 
EXTRALINK MODUŁY SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 20KM LC KOMPLET 2SZT SINGLE MODE
 EXTRALINK MODUŁY SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 20KM ...  103,00 zł

Kod producenta EX.6204 Rodzaj SFP Prędkość transmisji danych 1 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 4-30 km Rodzaj transmisji danych Single-Mode Rodzaj duplexu ... 
EXTRALINK MODUŁY SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SINGLE MODE 3KM SC KOMPLET 2SZT
 EXTRALINK MODUŁY SFP 1.25G WDM 1310/1550NM ...  95,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta EX.2220 Rodzaj SFP Prędkość transmisji danych 1,25 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 1-3 km Rodzaj transmisji danych Single-Mode Rodzaj duplexu ... 
HP X120 1G SFP RJ45 T Transceiver [JD089B]
 HP X120 1G SFP RJ45 T Transceiver [JD089B]  57,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta JD089B Rodzaj SFP Prędkość transmisji danych 1 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 100 m Rodzaj transmisji danych Single-Mode Złącze wyjściowe ... 
Konwerter 10/100/1000Base-T - SFP Planet GT-805A
 Konwerter 10/100/1000Base-T - SFP Planet GT-805A  217,00 zł Zapytaj o dostępność
Funkcje switcha Zarządzalny Obsługa PoE Nie Porty LAN 1x 10/100/1000Mbps Kolor główny Czarny Waga 200 g Rodzaj wtyczki sieciowej Brak danych ... 
MACLEAN KONWERTER SATELITARNY TWIN HIGH GAIN MCTV-670
 MACLEAN KONWERTER SATELITARNY TWIN HIGH GAIN ...  26,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta MCTV-670 Obsługiwane urządzenia Tunery satelitarne Przeznaczenie Odbiór sygnału z jednego satelity na 2 tunerach lub 1 dwugłowicowym PVR (nagrywarka) Interfejsy Nie dotyczy Kolor główny Czarno-czerwony 
MikroTik S-31DLC20D SFP 1.25G SM 20km 1310nm LC
 MikroTik S-31DLC20D SFP 1.25G SM 20km 1310nm LC  95,00 zł

Kod producenta S-31DLC20D Rodzaj SFP Prędkość transmisji danych 1,25 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 20 km Rodzaj transmisji danych Single-Mode Złącze wyjściowe ... 
PLANET ( FST-801 ) Konwerter 10/100BaseTX <=> 100BaseFX / ST / Multi-Mode / Max. 2km /
 PLANET ( FST-801 ) Konwerter 10/100BaseTX <=> ...  258,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta FST-801 Orientacyjna waga brutto 530g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 20szt. 
PLANET ( FST-802 ) Konwerter 10/100BaseTX <=> 100BaseFX / SC / Multi-Mode / Max. 2km /
 PLANET ( FST-802 ) Konwerter 10/100BaseTX <=> ...  243,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta FST-802 Orientacyjna waga brutto 506g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 0szt. 
PLANET ( FT-801 ) Konwerter 10/100BaseT <=> 100BaseFX / ST / Multi-Mode / Max. 2 km /
 PLANET ( FT-801 ) Konwerter 10/100BaseT <=> ...  207,00 zł

Kod producenta FT-801 Napięcie zasilania / zasilacza Brak danych Liczba portów RJ-45 1 x RJ-45 Kolor główny Czarny Szerokość 97 mm Wysokość 26 ... 
PLANET ( FT-802 ) Konwerter 10/100Base T <=> 100Base FX / SC / Multi-Mode / Max. 2 km /
 PLANET ( FT-802 ) Konwerter 10/100Base T <=> ...  199,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta FT-802 Napięcie zasilania / zasilacza Brak danych Liczba portów RJ-45 1 x RJ-45 Kolor główny Czarny Szerokość 97 mm Wysokość 26 ... 
PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT <=> 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /
 PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT <=> ...  203,00 zł

Kod producenta FT-802S15 Napięcie zasilania / zasilacza Brak danych Liczba portów RJ-45 1 x RJ-45 Kolor główny Czarny Szerokość 70 mm Wysokość ... 
Wyświetlanie od 1 do 15 (z 82 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
Reklama


Dołącz do nas na facebooku i powiadom nas przy dowolnym zakupie a za każdym razem otrzymasz upominek gratis ! Ponadto weźmiesz udział w losowaniu nagród !