Cyberion komputery kontakt
cyberion komputery strony internetowe
»  Moje konto  
»  Zawartość koszyka  
»  Zamówienie   
CYBERION KOMPUTERY
zestawy komputerowe zestawy komputerowe Laptopy, notebooki
Produktów w koszyku: 0 Zawartość koszyka
Wartość: 0,00 zł
  Start » Konwertery » Konwertery, Transceiver Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
  —  
wyszukiwanie zaawansowane
Aktualności
Zapraszamy do naszego serwisu komputerów i laptopów.
UWAGA !!!
Cyberion sponsorem Bachanaliów 2014!
OBNIŻKA CEN !
Konwertery, Transceiver
Pokaż: 
Wyświetlanie od 1 do 15 (z 29 pozycji) Stron:  1  2  [Następna >>] 
 Foto   Nazwa+   Cena   Koszyk 
D-LINK DEM-211 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transc
 D-LINK DEM-211 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transc  468,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta DEM-211 Łącze miedziane nie dotyczy Łącze optyczne LC SFP Łącze fizyczne Światłowód wielomodowy 62.5/125um Typ portów MiniGBIC (SFP) Zgodność ze ... 
D-LINK DEM-310GT 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
 D-LINK DEM-310GT 1-port Mini-GBIC SFP to ...  319,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta DEM-310GT Łącze miedziane nie dotyczy Łącze optyczne Port światłowodowy LC 1000 Mb/s LX (standard IEEE 802.3z) Łącze fizyczne Światłowód Singlemode 9/125 µm o maksymalnej długości 10 km Typ portów Mini ... 
D-LINK DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver
 D-LINK DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre ...  231,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta DEM-311GT Łącze optyczne 1 port światłowodowy 1000 Mb/s SX (LC-Duplex) Łącze fizyczne Tryb pełnodupleksowy 2000 Mb/s Typ portów LC Zgodność ze standardem IEEE 802.3z, Kontrola przepływu IEEE 802.3x ... 
Konwerter 10/100/1000Base-T - SFP Planet GT-805A
 Konwerter 10/100/1000Base-T - SFP Planet GT-805A  184,00 zł Zapytaj o dostępność
Typ 10/100/1000Base-T - SFP Zgodność z normami FCC Class A, CE Class A Zasięg 120km Produkt Konwerter Okablowanie 10Base-T: 2-pary UTP kat. 3,4,5, do 100m; 100Base-TX: 2-pary UTP kat. 5, do 100m; 1000Base-T: 4-pary STP kat. 5 do ... 
Konwerter 100 BaseTX / 100 BaseFX Allied Telesis AT-MC102XL
 Konwerter 100 BaseTX / 100 BaseFX Allied Telesis ...  324,00 zł

Kod Producenta AT-MC102XL Typ 100 BaseTX / 100 BaseFX Produkt Konwerter Zasięg 2km Moc wyjśćiowa -16,8 dBm Czułość odbiornika -34,5 dBm ... 
MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G MM 300m 850nm LC
 MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G MM 300m 850nm LC  234,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta S+85DLC03D Orientacyjna waga brutto 16g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 16g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
MikroTik S-31DLC20D SFP 1.25G SM 20km 1310nm LC
 MikroTik S-31DLC20D SFP 1.25G SM 20km 1310nm LC  97,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta S-31DLC20D Orientacyjna waga brutto 18g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 18g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
MikroTik S-85DLC05D SFP 1.25G MM 550m 850nm LC - Promocja!
 MikroTik S-85DLC05D SFP 1.25G MM 550m 850nm LC - ...  51,00 zł

Kod Producenta S-85DLC05D Orientacyjna waga brutto 16g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 10szt. 
PLANET ( FT-801 ) Konwerter 10/100BaseT <=> 100BaseFX / ST / Multi-Mode / Max. 2 km /
 PLANET ( FT-801 ) Konwerter 10/100BaseT <=> ...  197,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta FT-801 Łącze miedziane 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne 1 x ST ( Multi-Mode 50/125, 62.5/125um) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej. Łącze fizyczne FX - 1310nm / 2km; FastEthernet Cat. 5 / 100m ... 
PLANET ( FT-802 ) Konwerter 10/100Base T <=> 100Base FX / SC / Multi-Mode / Max. 2 km /
 PLANET ( FT-802 ) Konwerter 10/100Base T <=> ...  183,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta FT-802 Łącze miedziane 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne 1 x SC ( Multi-Mode 50/125, 62.5/125um) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej. Łącze fizyczne FX - 1310nm / 2km; FastEthernet Cat. 5 ... 
PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT <=> 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /
 PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT <=> ...  235,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta FT-802S15 Łącze miedziane 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne 1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej. Łącze fizyczne FX - 1310nm / 15km; FastEthernet Cat. 5 / 100m ... 
PLANET (FT-806B20) Konwerter 10/100BaseT <=> 100BaseFX / WDM / Single-Mode / Max. 20km /
 PLANET (FT-806B20) Konwerter 10/100BaseT <=> ...  47,00 zł

Kod Producenta FT-806B20 Łącze miedziane 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne 1 x SC ( Single-Mode 9/125um) Łącze fizyczne Tx-1550nm, Rx-1310nm; FastEthernet Cat. 5 / 100m Typ portów RJ45 / WDM ... 
PLANET (GT-806B15) Konwerter 10/100/1000BaseT <=> 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 15 Km /
 PLANET (GT-806B15) Konwerter 10/100/1000BaseT <=> ...  259,00 zł

Kod Producenta GT-806B15 Łącze miedziane Patrz łącze fizyczne Łącze optyczne 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1550nm~15km Łącze fizyczne 10/100/1000Base-T Typ portów RJ45 10/100/1000BaseT / WDM 1000BaseLX ... 
Planet ICS-2105A RS232/RS-422/RS485
 Planet ICS-2105A RS232/RS-422/RS485  138,00 zł

Orientacyjna waga brutto 556g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 556g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
PLANET VC-231 Konwerter VDSL2 1xRJ-11, 1xRJ-45, 30A
 PLANET VC-231 Konwerter VDSL2 1xRJ-11, 1xRJ-45, ...  360,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta VC-231 Łącze miedziane 10/100Base-TX:1 RJ-45, Auto-Negocjacja, Auto-MDI/MDI-X Łącze fizyczne VDSL:1 RJ-11 Typ portów RJ-11 Zgodność ze standardem ITU-T G.993.1 VDSL ITU-T G.997.1ITU-T G.993.2 VDSL2 (Profile ... 
Wyświetlanie od 1 do 15 (z 29 pozycji) Stron:  1  2  [Następna >>] 
Reklama


Dołącz do nas na facebooku i powiadom nas przy dowolnym zakupie a za każdym razem otrzymasz upominek gratis ! Ponadto weźmiesz udział w losowaniu nagród !