Cyberion komputery kontakt
cyberion komputery strony internetowe
»  Moje konto  
»  Zawartość koszyka  
»  Zamówienie   
CYBERION KOMPUTERY
zestawy komputerowe zestawy komputerowe Laptopy, notebooki
Produktów w koszyku: 0 Zawartość koszyka
Wartość: 0,00 zł
  Start » Konwertery » Konwertery, Transceiver Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
  —  
wyszukiwanie zaawansowane
Aktualności
TABLICE INTERAKTYWNE
Zapraszamy do naszego serwisu komputerów i laptopów.
UWAGA !!!
Cyberion sponsorem Bachanaliów 2014!
Konwertery, Transceiver
Pokaż: 
Wyświetlanie od 1 do 15 (z 95 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
 Foto   Nazwa+   Cena   Koszyk 
D-LINK DEM-211 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transc
 D-LINK DEM-211 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transc  468,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta DEM-211 Łącze miedziane nie dotyczy Łącze optyczne LC SFP Łącze fizyczne Światłowód wielomodowy 62.5/125um Typ portów MiniGBIC (SFP) Zgodność ze ... 
D-LINK DEM-310GT 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
 D-LINK DEM-310GT 1-port Mini-GBIC SFP to ...  319,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta DEM-310GT Kolor główny Srebrny 
D-LINK DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver
 D-LINK DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre ...  231,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta DEM-311GT Funkcje switcha Montaż do podłoża Kolor główny Srebrny 
D-LINK DEM-431XT 10GBase-SR SFP+Transceiver,80/300m
 D-LINK DEM-431XT 10GBase-SR ...  1545,00 zł

Kod Producenta DEM-431X Łącze optyczne LC Multi-mode Łącze fizyczne SFP+ 3.3V Typ portów SFP Zgodność ze standardem IEEE 802.3ae Przepustowość ... 
EXTRALINK MODUŁ SFP 1.25G 850NM 550M MULTI MODE DDM
 EXTRALINK MODUŁ SFP 1.25G 850NM 550M MULTI MODE ...  45,00 zł

Kod Producenta EX.2190 Orientacyjna waga brutto 19g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 20szt. 
EXTRALINK MODUŁ SFP RJ45 1.25G 100M 1000BASE-T
 EXTRALINK MODUŁ SFP RJ45 1.25G 100M 1000BASE-T  89,00 zł

Kod Producenta EX.2251 Orientacyjna waga brutto 19g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 10szt. 
EXTRALINK MODUŁY SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 20KM LC KOMPLET 2SZT SINGLE MODE
 EXTRALINK MODUŁY SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 20KM ...  115,00 zł

Kod producenta EX.6204 Prędkość transmisji danych 1 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 4-30 km Typ modułu SFP Rodzaj transmisji danych Single-Mode Rodzaj duplexu ... 
EXTRALINK MODUŁY SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 20KM KOMPLET
 EXTRALINK MODUŁY SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM ...  115,00 zł

Kod producenta EX.2213 Prędkość transmisji danych 1 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 4-30 km Typ modułu SFP Rodzaj transmisji danych Single-Mode Rodzaj duplexu ... 
EXTRALINK MODUŁY SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3KM LC KOMPLET 2 SZT
 EXTRALINK MODUŁY SFP 1.25G WDM 1310/1550NM SM ...  97,00 zł

Kod Producenta EX.6198 Orientacyjna waga brutto 19g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 19g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
HP moduł - J4859C SFP-Transceiver 1000Base-LX/LC
 HP moduł - J4859C SFP-Transceiver 1000Base-LX/LC  466,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta J4859C Orientacyjna waga brutto 0g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 0szt. 
HP moduł - J4859C SFP-Transceiver 1000Base-LX/LC
 HP moduł - J4859C SFP-Transceiver 1000Base-LX/LC  404,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta J4859C Orientacyjna waga brutto 37g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 37g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
HP moduł-10000T 2P HP 2920 (J9731A) Modul SFP+
 HP moduł-10000T 2P HP 2920 (J9731A) Modul SFP+  1329,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta J9731A Orientacyjna waga brutto 0g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 0szt. 
HP switch-1000T 48P E2530-48G J9775A 19"zarz.4xSFP
 HP switch-1000T 48P E2530-48G J9775A 19"zarz.4xSFP  3431,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta J9775A Funkcje switcha Montaż do podłoża, Montaż w szafach Rack, QoS, Trunk, VLAN, Zarządzalny Porty LAN 48x 10/100/1000Mbps Kolor główny Szary 
HP- moduł J9150A SFP+ Transceiver 10000Base-SR/LC
 HP- moduł J9150A SFP+ Transceiver 10000Base-SR/LC  844,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta J9150A Orientacyjna waga brutto 37g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 0szt. 
HP-moduł do Switcha J9151A SFP+Transceiver 10G SFP+ LC/LR
 HP-moduł do Switcha J9151A SFP+Transceiver 10G ...  1175,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta J9151A Typ akcesorium Moduł Interfejsy SFP+ Rodzaj Moduły światłowodowe Ilość portów 2 
Wyświetlanie od 1 do 15 (z 95 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
Reklama


Dołącz do nas na facebooku i powiadom nas przy dowolnym zakupie a za każdym razem otrzymasz upominek gratis ! Ponadto weźmiesz udział w losowaniu nagród !