Cyberion komputery kontakt
cyberion komputery strony internetowe
»  Moje konto  
»  Zawartość koszyka  
»  Zamówienie   
CYBERION KOMPUTERY
zestawy komputerowe zestawy komputerowe Laptopy, notebooki
Produktów w koszyku: 0 Zawartość koszyka
Wartość: 0,00 zł
  Start » Komunikacja i łączność » Moduły do Switchy Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
  —  
wyszukiwanie zaawansowane
Aktualności
TABLICE INTERAKTYWNE
Zapraszamy do naszego serwisu komputerów i laptopów.
UWAGA !!!
Cyberion sponsorem Bachanaliów 2014!
Moduły do Switchy
Pokaż: 
Wyświetlanie od 1 do 8 (z 8 pozycji) Stron:  1 
 Foto   Nazwa+   Cena   Koszyk 
Intel Moduł SFP+LR Optic E10GSFPLR
 Intel Moduł SFP+LR Optic E10GSFPLR  2106,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta E10GSFPLR 903240 Orientacyjna waga brutto 50g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 0szt. 
Moduł Intel E10GSFPSR 903239
 Moduł Intel E10GSFPSR 903239  512,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta E10GSFPSR 903239 Kolor główny Srebrny 
Moduł Planet
 Moduł Planet  1540,00 zł Zapytaj o dostępność
Prędkość transmisji danych 10 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 4-30 km Rodzaj transmisji danych Single-Mode Złącze wyjściowe LC 
Moduł UBIQUITI UF-MM-1G
 Moduł UBIQUITI UF-MM-1G  83,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta UF-MM-1G Prędkość transmisji danych 1,25 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 550 m Złącze wyjściowe LC Dodatkowe informacje Długość fali 850 nm ... 
 PLANET MODUŁ SFP MGB-TLA20 WDM TX 20KM  162,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta MGB-TLA20 Orientacyjna waga brutto 54g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 54g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
 PLANET MODUŁ SFP MGB-TLB20 WDM TX 20KM  224,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta MGB-TLB20 Orientacyjna waga brutto 54g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 54g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
Planet MTB-LA20 10G SFP+ 20 KM
 Planet MTB-LA20 10G SFP+ 20 KM  737,00 zł

Orientacyjna waga brutto 68g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 68g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
 Ubiquiti UF-SM-1G-S 1G U Fiber, Single-Mode ...  119,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta UF-SM-1G-S Orientacyjna waga brutto 62g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 62g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
Wyświetlanie od 1 do 8 (z 8 pozycji) Stron:  1 
Reklama


Dołącz do nas na facebooku i powiadom nas przy dowolnym zakupie a za każdym razem otrzymasz upominek gratis ! Ponadto weźmiesz udział w losowaniu nagród !