Cyberion komputery kontakt
cyberion komputery strony internetowe
»  Moje konto  
»  Zawartość koszyka  
»  Zamówienie   
CYBERION KOMPUTERY
zestawy komputerowe zestawy komputerowe Laptopy, notebooki
Produktów w koszyku: 0 Zawartość koszyka
Wartość: 0,00 zł
  Start » Światłowody » Patchcordy Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
  —  
wyszukiwanie zaawansowane
Aktualności
Zapraszamy do naszego serwisu komputerów i laptopów.
UWAGA !!!
Cyberion sponsorem Bachanaliów 2014!
OBNIŻKA CEN !
Patchcordy
Pokaż: 
Wyświetlanie od 1 do 15 (z 41 pozycji) Stron:  1  2  3  [Następna >>] 
 Foto   Nazwa+   Cena   Koszyk 
ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER  FTTH 20:80 SC/UPC 0,9MM 1m
 ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER FTTH 20:80 SC/UPC ...  56,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta 95185 Orientacyjna waga brutto 14g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 14g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER FTTH 10:90 SC/UPC 0,9MM 1m
 ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER FTTH 10:90 SC/UPC ...  56,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta 95184 Orientacyjna waga brutto 14g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 14g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER FTTH 15:85 SC/UPC 0,9MM 1m
 ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER FTTH 15:85 SC/UPC ...  56,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta 101232 Orientacyjna waga brutto 15g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 15g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER FTTH 25:75 SC/UPC 0,9MM 1m
 ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER FTTH 25:75 SC/UPC ...  56,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta 101233 Orientacyjna waga brutto 15g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 15g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER FTTH 30:70 SC/UPC 0,9MM 1m
 ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER FTTH 30:70 SC/UPC ...  56,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta 95186 Orientacyjna waga brutto 14g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 14g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER FTTH 35:65 SC/UPC 0,9MM 1m
 ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER FTTH 35:65 SC/UPC ...  56,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta 101234 Orientacyjna waga brutto 15g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 15g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER FTTH 40:60 SC/UPC 0,9MM 1m
 ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER FTTH 40:60 SC/UPC ...  56,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta 101235 Orientacyjna waga brutto 15g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 15g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER FTTH 45:55 SC/UPC 0,9MM 1m
 ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER FTTH 45:55 SC/UPC ...  56,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta 101236 Orientacyjna waga brutto 15g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 15g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER FTTH 5:95 SC/UPC 0,9MM 1m
 ExtraLink 1:2 FBT SPLITTER FTTH 5:95 SC/UPC 0,9MM ...  56,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta 101231 Orientacyjna waga brutto 15g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 15g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
ExtraLink 1:2 PLC SPLITTER FTTH SC/APC 900UM 1.5m
 ExtraLink 1:2 PLC SPLITTER FTTH SC/APC 900UM 1.5m  49,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta 1440 Orientacyjna waga brutto 18g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 18g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
ExtraLink 1:2 PLC SPLITTER FTTH SC/UPC 900UM 1.5m
 ExtraLink 1:2 PLC SPLITTER FTTH SC/UPC 900UM 1.5m  49,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta 593 Orientacyjna waga brutto 15g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 15g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
ExtraLink 1:4 PLC SPLITTER FTTH SC/APC 900UM 1.5m
 ExtraLink 1:4 PLC SPLITTER FTTH SC/APC 900UM 1.5m  77,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta 1441 Orientacyjna waga brutto 27g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 27g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
ExtraLink 1:4 PLC SPLITTER FTTH SC/UPC 900UM 1.5m
 ExtraLink 1:4 PLC SPLITTER FTTH SC/UPC 900UM 1.5m  58,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta 1034 Orientacyjna waga brutto 21g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 21g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
ExtraLink 1:8 PLC SPLITTER FTTH SC/APC 900UM 1.5m
 ExtraLink 1:8 PLC SPLITTER FTTH SC/APC 900UM 1.5m  79,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta 1439 Orientacyjna waga brutto 43g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 43g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
Patchcord światłowodowy MM Alantec ( LC - LC OM2 50/125 duplex LSOH 1m pomarańczowy )
 Patchcord światłowodowy MM Alantec ( LC - LC ...  17,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta FOC-LCLC-5MMD-1 Opis marketingowy Patch cord światłowowodowy to odcinek kabla z dwóch stron zarobiony odpowiednimi złączami, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej. Produkt Patchcord światłowodowy MM ... 
Wyświetlanie od 1 do 15 (z 41 pozycji) Stron:  1  2  3  [Następna >>] 
Reklama


Dołącz do nas na facebooku i powiadom nas przy dowolnym zakupie a za każdym razem otrzymasz upominek gratis ! Ponadto weźmiesz udział w losowaniu nagród !