Cyberion komputery kontakt
cyberion komputery strony internetowe
»  Moje konto  
»  Zawartość koszyka  
»  Zamówienie   
CYBERION KOMPUTERY
zestawy komputerowe zestawy komputerowe Laptopy, notebooki
Produktów w koszyku: 0 Zawartość koszyka
Wartość: 0,00 zł
  Start » Serwery - produkty serwerowe » Storage - Akcesoria Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
  —  
wyszukiwanie zaawansowane
Aktualności
Zapraszamy do naszego serwisu komputerów i laptopów.
UWAGA !!!
Cyberion sponsorem Bachanaliów 2014!
OBNIŻKA CEN !
Storage - Akcesoria
Pokaż: 
Wyświetlanie od 1 do 5 (z 5 pozycji) Stron:  1 
 Foto   Nazwa+   Cena   Koszyk 
FC-Cable OM3 LWL 5m LC LC
 FC-Cable OM3 LWL 5m LC LC  82,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta D:FCKAB-OM3-C05L-L Orientacyjna waga brutto 90g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 90g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
HGST 4U60 G1 CRU CABLE IO MINISAS TO QSFP+ 2M
 HGST 4U60 G1 CRU CABLE IO MINISAS TO QSFP+ 2M  1132,00 zł

Kod Producenta 1EX0085 Orientacyjna waga brutto 987g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 987g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
HP StorageWorks 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 1
 HP StorageWorks 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ ...  265,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta AJ718A Orientacyjna waga brutto 156g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 156g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
KABEL WEWNĘTRZNY SAS SFF-8087 DO SFF-8482 1M
 KABEL WEWNĘTRZNY SAS SFF-8087 DO SFF-8482 1M  202,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta 1019780 Orientacyjna waga brutto 0g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 0szt. 
KABEL ZEWNĘTRZNY SAS SFF-8088 DO SFF-8088 2M
 KABEL ZEWNĘTRZNY SAS SFF-8088 DO SFF-8088 2M  341,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta 1018499 Orientacyjna waga brutto 0g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 0szt. 
Wyświetlanie od 1 do 5 (z 5 pozycji) Stron:  1 
Reklama


Dołącz do nas na facebooku i powiadom nas przy dowolnym zakupie a za każdym razem otrzymasz upominek gratis ! Ponadto weźmiesz udział w losowaniu nagród !