Cyberion komputery kontakt
cyberion komputery strony internetowe
»  Moje konto  
»  Zawartość koszyka  
»  Zamówienie   
CYBERION KOMPUTERY
zestawy komputerowe zestawy komputerowe Laptopy, notebooki
Produktów w koszyku: 0 Zawartość koszyka
Wartość: 0,00 zł
  Start » Komunikacja i łączność » Switch-e Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
  —  
wyszukiwanie zaawansowane
Aktualności
TABLICE INTERAKTYWNE
Zapraszamy do naszego serwisu komputerów i laptopów.
UWAGA !!!
Cyberion sponsorem Bachanaliów 2014!
Switch-e
Pokaż: 
Wyświetlanie od 1 do 15 (z 388 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
 Foto   Nazwa+   Cena   Koszyk 
 D-LINK DGS-1210-28/ME 24 x 10/100/1000 + 4 x SFP  1350,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta DGS-1210-28/ME Orientacyjna waga brutto 0g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 0szt. 
D-LINK DUB-1312 Przejściówka z portu USB 3.0 na Gigabit Ethernet
 D-LINK DUB-1312 Przejściówka z portu USB 3.0 na ...  130,00 zł

Kod producenta DUB-1312 Wtyk A USB Rodzaj wtyku A Męski Wtyk B RJ45 Rodzaj wtyku B Żeński Rodzaj Adapter / splitter ... 
MikroTik CRS226-24G-2S+IN SWITCH L3 24XGLAN 2XSFP+
 MikroTik CRS226-24G-2S+IN SWITCH L3 24XGLAN 2XSFP+  1207,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta CRS226-24G-2S+IN Możliwość mocowania do podłoża Tak Orientacyjna waga brutto 1314g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 1314g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
Moduł Planet MGB-SX
 Moduł Planet MGB-SX  106,00 zł

Kod producenta MGB-SX Porty LAN Brak Kolor główny Srebrny 
Moduł SFP Planet MFB-FB20
 Moduł SFP Planet MFB-FB20  128,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta MFB-FB20 Maks. dystans transmisji danych < 1 km Typ modułu SFP Rodzaj transmisji danych Single-Mode Złącze wyjściowe LC 
Moduł SFP Planet MGB-LA10
 Moduł SFP Planet MGB-LA10  132,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta MGB-LA10 Prędkość transmisji danych 1 Gb/s Maks. dystans transmisji danych < 1 km Typ modułu SFP Rodzaj transmisji danych Single-Mode Złącze wyjściowe ... 
 Netgear APS1000W-100NES Zasilacz 1000W  3607,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta APS1000W-100NES Orientacyjna waga brutto 0g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 0szt. 
NETGEAR GS728TXP Switch stack. PoE 28xGEth 4x10G
 NETGEAR GS728TXP Switch stack. PoE 28xGEth 4x10G  5155,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta GS728TXP-100NES Możliwość mocowania do podłoża Tak Orientacyjna waga brutto 5089g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 5089g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
NETGEAR GS752TXP Switch stack. PoE 52xGEth 4x10G
 NETGEAR GS752TXP Switch stack. PoE 52xGEth 4x10G  7222,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta GS752TXP-100NES Możliwość mocowania do podłoża Tak Orientacyjna waga brutto 7057g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 7057g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
NETGEAR GSM7212F-100NES Switch L2+ 12-port. SFP
 NETGEAR GSM7212F-100NES Switch L2+ 12-port. SFP  3957,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta GSM7212F-100NES Orientacyjna waga brutto 5538g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 5538g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
NETGEAR GSM7224P-100NES M4100 Switch 24xGE PoE+
 NETGEAR GSM7224P-100NES M4100 Switch 24xGE PoE+  4258,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta GSM7224P-100NES Możliwość mocowania do podłoża Tak Orientacyjna waga brutto 6085g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 6085g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
NETGEAR GSM7248P-100NES M4100 Switch 50x GE PoE+
 NETGEAR GSM7248P-100NES M4100 Switch 50x GE PoE+  6436,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta GSM7248P-100NES Możliwość mocowania do podłoża Tak Orientacyjna waga brutto 7335g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 7335g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt. 
NETGEAR GSM7328FS-200NES Switch zarządzalny
 NETGEAR GSM7328FS-200NES Switch zarządzalny  8676,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod Producenta GSM7328FS-200NES Możliwość mocowania do podłoża Tak Orientacyjna waga brutto 8255g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 26000g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 3szt. 
 Netgear M4300 12X12F 12x10G, 12xSFP+, Zarz  13522,00 zł Zapytaj o dostępność
Orientacyjna waga brutto 5551g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 0szt. 
 Netgear M4300 24G PoE+ Zarz 2xSFP 2x10G 380W  8393,00 zł Zapytaj o dostępność
Orientacyjna waga brutto 0g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 0szt. 
Wyświetlanie od 1 do 15 (z 388 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
Reklama


Dołącz do nas na facebooku i powiadom nas przy dowolnym zakupie a za każdym razem otrzymasz upominek gratis ! Ponadto weźmiesz udział w losowaniu nagród !