Cyberion komputery kontakt
cyberion komputery strony internetowe
»  Moje konto  
»  Zawartość koszyka  
»  Zamówienie   
CYBERION KOMPUTERY
zestawy komputerowe zestawy komputerowe Laptopy, notebooki
Produktów w koszyku: 0 Zawartość koszyka
Wartość: 0,00 zł
  Start » Komunikacja i łączność » Switch-e Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
  —  
wyszukiwanie zaawansowane
Aktualności
TABLICE INTERAKTYWNE
Zapraszamy do naszego serwisu komputerów i laptopów.
UWAGA !!!
Cyberion sponsorem Bachanaliów 2014!
Switch-e
Pokaż: 
Wyświetlanie od 1 do 15 (z 507 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
 Foto   Nazwa+   Cena   Koszyk 
Access Point NETGEAR EX6150-100PES
 Access Point NETGEAR EX6150-100PES  289,00 zł

Kod producenta EX6150-100PES Funkcje dodatkowe Tryb Push ‘N’ Connect Liczba portów RJ-45 1 x RJ-45 Standard WiFi 1200 Mb/s - 802.11 a/b/g/n/ac Pasmo 2,4 GHz, 5 GHz Rodzaj ... 
 HPE Aruba 20p PoE+ / 4p SFP+ v3 zl2 Modul (J9990A)  5233,00 zł Zapytaj o dostępność
 
 HPE Aruba 20p PoE+ 4p 1/2,5/5/XGT v3 zl2 Modul ...  6294,00 zł Zapytaj o dostępność
 
 HPE Aruba 3810M 4-port Stacking Module (JL084A)  2121,00 zł Zapytaj o dostępność
 
 HPE Aruba 5400R 2750W PoE+ ZL2 PSU (J9830B)  5219,00 zł Zapytaj o dostępność
 
 HPE Aruba 5400R 700W PoE+ zl2 PSU (J9828A)  2262,00 zł Zapytaj o dostępność
 
Kabel D-Link DUB-1312
 Kabel D-Link DUB-1312  130,00 zł

Kod producenta DUB-1312 Wtyk A USB Rodzaj wtyku A Męski Wtyk B RJ45 Rodzaj wtyku B Żeński Wtyczka kątowa Nie ... 
Moduł Jednomodowe TP-LINK TL-SM311LS
 Moduł Jednomodowe TP-LINK TL-SM311LS  84,00 zł

Kod producenta TL-SM311LS Wtyk A LC Wtyk B Brak Interfejsy Nie dotyczy Rodzaj gniazda SFP+ Przeznaczenie gniazda Nie dotyczy ... 
Moduł SFP Linksys MGBSX1
 Moduł SFP Linksys MGBSX1  276,00 zł

Kod producenta MGBSX1 Rodzaj SFP Prędkość transmisji danych 1,25 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 550 m Rodzaj transmisji danych Multi-Mode Złącze wyjściowe ... 
Moduł SFP NETGEAR (2x 10/100/1000Mbps)
 Moduł SFP NETGEAR (2x 10/100/1000Mbps)  10012,00 zł Zapytaj o dostępność
Funkcje switcha Zarządzalny Porty LAN 2x 10/100/1000Mbps Ilość wejść SFP 40 x Kolor główny Czarny Dodatkowe informacje Port SFP+ x 2 
Moduł SFP NETGEAR AGM731F
 Moduł SFP NETGEAR AGM731F  694,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta AGM731F Rodzaj SFP Prędkość transmisji danych 1,25 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 550 m Rodzaj transmisji danych Multi-Mode Złącze wyjściowe ... 
Moduł SFP NETGEAR AGM732F
 Moduł SFP NETGEAR AGM732F  1272,00 zł

Kod producenta AGM732F Rodzaj SFP Prędkość transmisji danych 1 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 10 km Rodzaj transmisji danych Single-Mode Złącze wyjściowe ... 
Moduł SFP Planet MFB-FB20
 Moduł SFP Planet MFB-FB20  128,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta MFB-FB20 Rodzaj SFP Maks. dystans transmisji danych < 1 km Rodzaj transmisji danych Single-Mode Złącze wyjściowe LC 
Moduł SFP Planet MGB-LA10
 Moduł SFP Planet MGB-LA10  132,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta MGB-LA10 Rodzaj SFP Prędkość transmisji danych 1 Gb/s Maks. dystans transmisji danych < 1 km Rodzaj transmisji danych Single-Mode Złącze wyjściowe ... 
Moduł SFP+ NETGEAR AXM761-10000S
 Moduł SFP+ NETGEAR AXM761-10000S  1853,00 zł Zapytaj o dostępność
Kod producenta AXM761-10000S Rodzaj SFP+ Prędkość transmisji danych 10 Gb/s Maks. dystans transmisji danych 300 m Rodzaj transmisji danych Multi-Mode Złącze wyjściowe ... 
Wyświetlanie od 1 do 15 (z 507 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
Reklama


Dołącz do nas na facebooku i powiadom nas przy dowolnym zakupie a za każdym razem otrzymasz upominek gratis ! Ponadto weźmiesz udział w losowaniu nagród !